Kaubikute ümberehitus

Kaubikute ümberehitus

Tunned, et uus ja enda isiklik matkaauto on täpselt see mida vajad? Ei soovi osta valmis asja, vaid sul on endal visioon milline kõik välja võiks näha? Sul puuduvad vajalikud oskused olemasoleva kaubiku ümberehitamiseks või kardad midagi valesti teha?

Tuleme sulle siinkohal appi ning ehitame sulle sinu isikliku matkaauto. Olgu see siis vanasse koolibussi, suurde kaubikusse või hoopis väiksesse sõiduautosse. Oleme avatud kõikidele ideedele – vaatame koos, mida on võimalik teha.

Küsimusele kui palju ühe kaubiku ümberehitus maksta võiks leiad vastuse meie blogipostitusest.

Allpool saad lähemalt lugeda kuidas ümberehituse protsess meie juures välja näeb. 

Osaline ümberehitus

Oleme ka meeleldi abiks, kui oled ise juba ümberehitusega alustanud ning vajad abi vaid mõne üksiku etapiga (näiteks elektrisüsteemide tegemine, mööbli valmistamine, päikesepaneelide paigaldamine). Vaata ka lisavarustuse paigaldamise lehekülge.

Kaubiku ümberehitamise protsess

Sissejuhatus, töö ulatus hindamine

TUTVUSTUSKÕNE – Üksteisega tuttavaks saamiseks alustame lühikesest telefonikõnest. Kõnes arutame millised ootused teil oma kaubikule on (kui pikkadel reisidel plaanis käia, mida soovite auto sees näha, millist tehnikat soovite). Selle info põhjal saame esimese aimduse tööde mahust, mille põhjal käime välja ka eeldatava ehituse kogumaksumuse. Kui kõik on nõus, et maksumuse suurusjärk tundub mõistlik, liigume edasi järgmise sammu juurde. 

KUJUNDAMISE HINNANGUKOOSOLEK – järgmine kõne või kohtumine kestab umbes üks kuni kaks tundi, mille käigus arutame läbi kõik teie ehituse osad ja üksikasjad. Selle kõne põhjal saame teile pakkuda juba palju täpsemat ehituse hinda. Täpse pakkumise tegemine on suur töö ning võtab tunde aega, mistõttu küsime hinnapakkumise tegemise eest 350€. Lõpuks arvestame selle summa ümberehituse kogusummast maha. 

TAGATISRAHA – kui oleme saanud plaanides kokkuleppele, siis palume teilt 1000€ suurust tagatisraha, et hoida kohta meie kalendris. Tagatisraha arvestatakse hiljem lõpparvest maha.

Lõplik disain ja lahendused

See on koht, kus protsess muutub tõeliselt lõbusaks. Umbes 90 päeva enne teie ehituse algust saame kokku, et pidada lõplik projekteerimiskoosolek. Sellel koosolekul otsustame teie kaubiku värvid ja viimistlused, lihvime asjade paigutust ning tehnikalahendused. Pärast kohtumist saame teile teha ka 3D-renderdused aitamaks visualiseerida kokkuleppeid. Viimase sammuna kohendame vajadusel hinnapakkumist ning saadame välja esimese arve. Tegutseme sõltuvalt projektist kas fikseeritud hinna või tunnitöö alusel.

Ehituse algus

Keskmiselt kulub meil ühe kaubiku ümberehituseks  12-16 nädalat. Palume teil kaubik meile kätte toimetada nädal enne ehitamise alguskuupäeva. Kogu ehituse käigus hoiame pidevalt suhtlust, saadame pilte arengutest, arutame väiksemaid detaile ning on võimalik kohapeale arengut vaatama tulla. Ehituse jooksul saadame välja arveid vastavalt varem kokkulepitule. Jõudes ehitusega lõpupoole lepime kokku juba täpse järgitulemise aja.

Kaubiku kättesaamine

See on siin! Teie kämpingvan on valmis! Veedame koos paar tundi, mille jooksul tutvustame teile kaubikut ning süsteeme. Lisaks saate kätte ka seadmete tootjate pakutavad kasutusjuhendid. Lisaks hakkab sellest päevast kehtima 1 aastane garantii kõigile meie poolt teostatud töödele. Paigaldatud tehnika garantii vastavalt tootjale.

Pakub huvi? Võta ühendust!

Alati valmis aitama kõigi küsimuste ja muredega

Mõistlikud hinnad aastaläbi

Tasuta tarne alates 100€’st tellimustest