Volkswagen Crafter campingvan

Volkswagen Crafter camper van

Volkswagen Crafter campingvan

Selle campingvan ’i toorikuks sai L2H2 Volswagen Crafter. Lühike kere tegi põhjaliku planeerimise eriti tähtsaks. Soov oli ära mahutad kõik eluks vajaliku, kuid samas jätta ka võimalikult palju avatud ruumi. 

Sisustus

Kogu mööbel on valmistatud vineerist. Köögi tasapind ja laud on valmistatud tamme lippidest valmistatud tasapinnast, seinad puitlaudisest ning põrandal on kalasaba imitatsiooniga PVC. 

Dušširuum

Kui muidu poleks L2  (elamuruumi pikkus 3m) pikkusesse kõige mahutamine keeruline olnud siis olnud siis dušširuumi lisamine muutis asjad veidi keerulisemaks. Tehes aga voodi kokkukäivaks mahtus ka väike dušširuum võrdlemisi kenast ära. 

Koos voodi all oleva 100 liitrise veepaagi ja gaasiboileriga on tegu täitsa mõnusa ja praktilise lisaga. 

Süsteemid

Kõik vajalikud süsteemid said ära mahutatud voodi alla. 100l puhast vett, 100l musta vett (põhja all), 11kg gaasiballoon, gaasiboiler. Lisaks 240ah AGM aku, mida laevad katusel olevad päikesepaneelid.

 

Ümberehitus valmis peale 3-4 kuud ehitust 2022. kevadel.

Allpool on mõned lingid, kus on võimalik tutuvuda meie teiste tehtud töödega, blogipostitustega camper van ’i ehituse teemal. Kui unistad ka oma ratastel kodu ehitamisest, kuid oled tupikus ja ei tea kust alustada või vajad lihtsalt veidi nõu/jõuga abi siis võta meiega ühendust ja aitame meeleldi.