Renault Master camping van

Renault Master camping van

2021. aasta sügisel jõudis meie juurde üks Renault Master camping van, mille ümberehitus oli pooleli jäänud. Soojustus, kaabeldus ning seinad(poolikult) olid juba tehtud, kuid ajapuuduse tõttu ei olnud võimalust kliendil endal ehitust lõpuni viia. 

Meie põhilisteks ülesanneteks saigi seinte lõpuni tegemine, mööbli sisse ehitamine (voodi, istumisala, köök), soojapuhuri paigaldus ning elektrisüsteemi lõpuni tegemine. Lõpliku viimistluse soovis klient siiski endale jätta.

Peale mõningat planeerimist sai otsustatud pildil oleval paigutuse kasuks. Kõik eluks vajalik olemas ning veidi vaba ruumi ka niisama ringi liikumiseks. Koos tühja voodialusega on samuti piisavalt ruumi ka kõigi vajalike asjade ära ära mahutamiseks.

Renault Maste campervan ümberehitus

Kokkuklapitav voodi

Mugavaks magamiseks oli soov saada suur ja mugav voodi ning risti voodi ehitamine polnud võimalik. Kaks meetrit pikk voodi võtab aga üle poole kogu eluruumi pikkusest (3.5m). Niivõrd väikses ruumis ei tundunud see mõistlik ja otsustasime voodi kokkukäivaks teha, et veidi ruumi juurde võita. 

Renault Maste campervan ümberehitus

Istumisala

Voodi alla jääb osa sai kasutatud mõnusa istmisala loomiseks. Voodi alt tuleb välja siinidel laud ning mõlemal pool on mõnusad pingid istumiseks. Köögipoolse pingi alla on mahutatud kogu elektrisüsteem ning teine pool on jäetud täielikult enda asjade hoiustamiseks. 

Renault Maste campervan ümberehitus

Köök

Köögis on olemas gaasipliit, kraanikauss (30l+30l) vett, 12V külmkapp (65l) ning hulgaliselt sahtleid. Lisaks valmistasime kokkuklapitava tasapinna lisa, millega muuta kokkamise aeg köök L-kujuliseks. Hulgaliselt tuleb juurde töötasapinda ning kui kööki ei kasuta on liikumiseks rohkem ruumi.

Renault Maste campervan ümberehitus

Vaata veel

Kuidas näeb meie juures ümberehitamise protsess välja?

Vaata ka teisi valminud projekte


Veidike lisalugemist matkaautode ehituse teemal leiad meie blogipostitustest