Citroen Jumper

Campervan / Kämpingvan

Meie uue campervan’i / kämpingvan’i toorikuks valisime 2015 aasta Citröen Jumperi.  Matkabuss on veelgi ruumikam, kuid säilitab siiski oma sõidumugavuse. Lisaks veendusime, et uuel campervanil oleks olemas nii konditsioneer kui ka püsikiiruse hoidja, et palavatel suve- ilmadel ning pikkadel sõitudel võimalikult mugav liigelda oleks. Meie kämpingvan on manuaalkastiga, sõidutab kuni 3 inimest ning tarbib kütuseks diislit.

Kõikide mugavustega köök

Köögi puhul pidasime vajalikuks lisada kõik funktsioonid, mida reisil olles vaja võib minna – voolav vesi, gaasipliit, külmik. Lisaks on köök meie poolt varustatud nõude, poti- panni ning söögiriistadega.

Hommikused pannkoogid tegemata ei jää, kui siis ainult laiskusest 😀

Istumisala/Panipaigad

Teades Eestimaa suvesid, on mõistlik olla valmis ka vihmasemateks ilmadeks. Suur laud ja istumisala võimaldavad mõnusalt aega veeta ka autos sees. Süüa hommikust, mängida kaarte või töötada kodukontoris – kõige jaoks on parajalt ruumi. 

Diivanite alla oleme meisterdanud panipaigad, kuhu saab kogu matkavarustuse ilusti ära paigutada.

Maga nagu kuningas

Kvaliteetse puhkuse juures on hea uni eriti oluline ja just sellele me uues bussis ka tähelepanu pöörasime. Kokkupandav laud võimaldab muuta istumisala suureks voodiks (200x160cm).

Hea une garanteerimiseks oleme varustanud auto soojapuhuriga, mis ka jahendamad suveööd mõnusalt soojaks muudab. Omaltpoolt anname kaasa ka kõik vajaliku: teki, padjad ja puuvillase voodipesu.

 

 

Vaata veel

Kuidas näeb meie juures ümberehitamise protsess välja?

Vaata ka teisi valminud projekte


Veidike lisalugemist matkaautode ehituse teemal leiad meie blogipostitustest